Deníček kočky Mufky

Odpovědi

Jste skutečně ve šťastném tvořivém cyklu. Záležitosti dopadnou dobře. To, co podniknete, bude mít úspěch. Zvláště dobré vyhlídky má milostný vztah.
Varování: příliš mnoho štěstí by vás mohlo svádět k lenosti nebo zanedbávání ostatních.

ČCHIEN / TVOŘIVÝ

Nyní neváhejte. Vaše problémy za dva měsíce zmizí a vaše pilná práce se vyplatí. Nezanedbávejte potřeby ostatních přílišným zaměžením na své vlastní snahy.

KCHUN / RECEPTIVNÍ

Za tři měsíce budou věci vypadat jinak. Stěžováním si nepomůžete. Připusťte, že nevíte, jak tuto situaci vyřešit a počkejte, až to čas vyřeší za vás.

ČUN / POČÁTEČNÍ OBTÍŽE

Mířili jste příliš vysoko. Uvažujte o kompromisu. Dostanete vše, co chcete, všechno v pravý čas. Zatím mějte na paměti, že ostatní lidé mají také své potřeby a touhy.

MENG / MLADICKÁ NEROZVÁŽNOST

Čas. kdy byste měl zachovat klid. Situace se nezmění přes noc. Použijte trochu diplomacie a pokuste se problém obejít, místo abyste se na něj vrhli střemhlav. Opatrně.

SÜ / ČEKÁNÍ

Existuje východisko z vašich problémů, jestliže se nebudete do věci příliš vrhat. Žádné hádky, zvlášť ne s nadřízenými; naruší všechny vaše plány.

SUNG / KONFLIKT

Vaše existující obtíže znásobí sled událostí a ke své obraně budete potřebovat veškerou svoji energii. Nebuďte sklíčený. Projděte ohněm a získáte sebedůvěru.

Š‘IH / ARMÁDA

Ujednoťte si své představy a zcela důvěřujte ve schopnosti a dobrou vůli ostatních lidí. Neuvážená poznámka či podezřelá otázka by mohly uškodit. Ale důvěra a takt vám zajistí úspěch.

PI / SOUDRŽNOST (jednota)

Těžko zvládnutelné okolnosti, které jsou teď proti vám a v tomto okamžiku se zdají ubíjející, vyřeší čas a trpělivost. Varování: Vaši přátelé by mohli váš pečlivý rozpočet považovat za lakotu.

SIAO-ČCHU / KROTÍCÍ SÍLA MALÉHO

Je vhodné být opatrný, protože nadějným vyhlídkám na peníze by se mohly do cesty postavit překážky. Lakota by mohla uškodit. Je proto nutné spoléhat na ostatní, ale na všechny plány a návrhy pohlížejte s určitou nedůvěrou.

LÜ / KROKY (chování)

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
 
Text můžete změnit v administraci