logo M.jpg
1. Originalita
Jste skutečně ve šťastném tvořivém cyklu. Záležitosti dopadnou dobře. To, co podniknete, bude mít úspěch. Zvláště dobré vyhlídky má milostný vztah.
Varování: příliš mnoho štěstí by vás mohlo svádět k lenosti nebo zanedbávání ostatních.

ČCHIEN / TVOŘIVÝ

 
2. Vytrvalost
Nyní neváhejte. Vaše problémy za dva měsíce zmizí a vaše pilná práce se vyplatí. Nezanedbávejte potřeby ostatních přílišným zaměžením na své vlastní snahy.

KCHUN / RECEPTIVNÍ

 
3. Přizpůsobení
Za tři měsíce budou věci vypadat jinak. Stěžováním si nepomůžete. Připusťte, že nevíte, jak tuto situaci vyřešit a počkejte, až to čas vyřeší za vás.

ČUN / POČÁTEČNÍ OBTÍŽE

 
4. Marnost
Mířili jste příliš vysoko. Uvažujte o kompromisu. Dostanete vše, co chcete, všechno v pravý čas. Zatím mějte na paměti, že ostatní lidé mají také své potřeby a touhy.

MENG / MLADICKÁ NEROZVÁŽNOST

 
5. Diplomacie
Čas. kdy byste měl zachovat klid. Situace se nezmění přes noc. Použijte trochu diplomacie a pokuste se problém obejít, místo abyste se na něj vrhli střemhlav. Opatrně.

SÜ / ČEKÁNÍ

 
6. Svár
Existuje východisko z vašich problémů, jestliže se nebudete do věci příliš vrhat. Žádné hádky, zvlášť ne s nadřízenými; naruší všechny vaše plány.

SUNG / KONFLIKT

 
7. Disciplína
Vaše existující obtíže znásobí sled událostí a ke své obraně budete potřebovat veškerou svoji energii. Nebuďte sklíčený. Projděte ohněm a získáte sebedůvěru.

Š‘IH / ARMÁDA

 
8. Konsolidace
Ujednoťte si své představy a zcela důvěřujte ve schopnosti a dobrou vůli ostatních lidí. Neuvážená poznámka či podezřelá otázka by mohly uškodit. Ale důvěra a takt vám zajistí úspěch.

PI / SOUDRŽNOST (jednota)

 
9. Překonání
Těžko zvládnutelné okolnosti, které jsou teď proti vám a v tomto okamžiku se zdají ubíjející, vyřeší čas a trpělivost. Varování: Vaši přátelé by mohli váš pečlivý rozpočet považovat za lakotu.

SIAO-ČCHU / KROTÍCÍ SÍLA MALÉHO

 
10. Regulace
Je vhodné být opatrný, protože nadějným vyhlídkám na peníze by se mohly do cesty postavit překážky. Lakota by mohla uškodit. Je proto nutné spoléhat na ostatní, ale na všechny plány a návrhy pohlížejte s určitou nedůvěrou.

LÜ / KROKY (chování)

 
11. Štěstěna
Nepromarněte toto období štěstí. Usmívá se na vás štěstěna. Lidé vás mají rádi. Zjišťujete, že se umíte zkoncentrovat. Pusťte se do plánů nových činností a nových aktivit.

TCHAI / MÍR

 
12. Nečinnost
Na obzoru se nyní rýsuje frustrace a zklamání. Odložte jakékoli důležité rozhodnutí, protože toto znamení naznačuje, že se vaše situace brzy změní. Odklad přinese své ovoce. Vyvarujte se hádek.

PCHI / NEČINNOST (stagnace)

 
13. Přátelství
Základním heslem vašich současných plánů je důvěra. Je možné, že se vám z nepravděpodobného zdroje dostane pomoci. Mělo by se vám splnit vaše přání.
Varování: práce a zábava nejdou dohromady.

TCHUNG-ŽEN / SPOLEČENSTVÍ LIDÍ

 
14. Vlastnictví
Musíte jednat autoritativně. Jste nyní pověřen vedením; musíte rozhodnout a přitom neuškodit svým blízkým. Jestliže vás někdo požádá o pomoc, štědře ji poskytněte: dostane se vám náhrady.

TA-JOU / VELKÝ MAJETEK

 
15. Nemístné skrývání
Lidé o vás mají naprosto nesprávnou představu. To působí potíže. K omylu dochází proto, že nejste upřímný. Budete muset lidem ukázat, že nejste tak namyšlený, jak si myslí.

ČCHIEN / SKROMNOST

 
16. Optimismus
Základní heslo je optimismus. Máte štěstí a vítězíte, ať už se jedná o milostný vztah nebo peníze. Pryč se šetrností, pusťte se do utrácení.

JÜ / NADŠENÍ

 
17. Ujasnění
Jestliže si nejste jistý, komu můžete důvěřovat, řádně se rozhlédněte. Dejte si načas! Všechno se vyjasní, jestliže budete moci rozhodnutí odložit. Na obzoru jsou peníze, ale lehce nabyl, lehce pozbyl.

SUEJ / NÁSLEDUJÍCÍ

 
18. Rozlišování
Jste dostatečně citlivý na to, abyste mohl posoudit jemné podtóny této situace, tak nežádejte rady od přátel nebo příbuzných. Mohli by se velice snadno zmýlit. Je zapotřebí trošičku taktu při komunikaci mezi různými věkovými kategoriemi.

KU / PRÁCE NA TOM, CO SE ZKAZILO (úpadek)

 
19. Vhled
Odehrají se dvě důležité události, které změní pohled na současnou situaci. Otázky, které vyvolají, může zodpovědět pouze ten, kdo vidí věci z jiné úrovně.

LIN / SBLIŽOVÁNÍ

 
20. Upřímnost
Zodpovědnost za vaše současné dilema spočívá plně na vás, ale přece jen potřebujete pomoc. Zásadní problém vynese na světlo jeden přítel. To vám umožní vidět jednu ze zůčastněných osob v nové podobě.

KUAN / ÚVAHA (pohled)

 
21. Ticho
Namluvil jste toho příliš mnoho. Teď je všechno připraveno k činu. Nebuďte zbrklý! Dobře si to rozmyslete, než uděláte první krok. Jeden příbuzný se plete do důležitého přátelství.
Varování: Pevně si držte peníze.

Š‘-CHUO / PROKOUSÁVÁNÍ

 
22. Obratnost
Před tím, než se do něčeho pustíte, proveďte pečlivou analýzu. Nenechte se ovlivnit vychytralým přesvědčováním. Podrážděnost by mohla vést k hádkám, ale buďte první, kdo nabídne smír. Musíte si být jist svými spojenci.

PI / PŮVAB

 
23. Oddělení
Zasahování jiných lidí zabraňuje tomu, aby se ve vašem životě projevilo uspokojení. Váš talent vyvolává závist a odpor. Chcete-li v tomto období uspokojit své potřeby, nemůžete důvěřovat ani svému nejoddanějšímu stoupenci.

PO / ROZTRŽKA

 
24. Pojem
Važte si více věcí, které jsou spolehlivé, známé a ve své podstatě realistické. Úžasné plány jsou bezvadné, ale kolik z nich se osvědčí? Nedovolte, aby vám chvilkové podráždění ohrozilo hodnotnou věc.

FU / NÁVRAT (bod obratu)

 
25. Trpělivost
Mohou se vyskytnout problémy v milostném vztahu nebo s penězi. Není vhodná doba k rozhazovačnosti. Je to doba k vyčkávání. Věci se obrátí ve váš prospěch, ale v současnosti musíte čekat.

WU-WANG / NEVINNOST (neočekávané)

 
26. Sebeovládání
Zlost, netrpělivost a příliš ukvapené rozhodování znamenají nesprávně směřovanou energii a nepřinesou vám nic dobrého. Pečlivě proto promýšlejte svůj problém a dříve, než se nadějete, se znovu objeví štěstí.

TA-ČCHU / KROTÍCÍ SÍLA VELIKÉHO

 
27. Pravda
Přílišné sebevědomí znamená potíže, ale přecházení faktů může být také nebezpečné. Vyžadujte fakta a odhalujte skryté hrozby nebo výzvy k soucitu. Nenechte se jimi při rozhodování ovlivnit.

I / KOUTKY ÚST (poskytující výživu)

 
28. Nesnáze
V této chvíli není vhodné se spolehnout na svůj úsudek. Zpráva, kterou teď dostanete, a naslouchání jiným lidem vám pomohou přijmout moudré rozhodnutí. V tomto období se mohou dočasně objevit potíže s penězi.

TA-KUO / PŘEVAHA VELKÉHO

 
29. Obtíže
Zachovejte klid! Blíží se obtíže. Budete slavit úspěch, jestliže udržíte paniku pevně na uzdě. Nechte událostem volný průběh a neztrácekte naději.

KCHAN / NEZMĚRNÝ (voda)

 
30. Zkoumání
Mohlo by se zdát, že plány vycházejí dobře. Buďte nadále obezřetní, protože byste mohli přijít o všechno. Pečlivě zkoumejte návrh, o kterém uvažujete, a dejte pozor, abyste vše nezničili lehkomyslným přístupem.

li / ULPÍVAJÍCÍ, OHEŇ

 
31. Štěstí
Ať uděláte cokoli, dopadne to dobře. Větší štěstí už byste ani nemohli mít. Do budoucnosti se dívejte s radostí a s důvěrou. Čeká vás hezké překvapení.

SIEN / VLIV (námluvy)

 
32. Změna zaměření
Ať uděláte cokoli, dopadne to dobře. Větší štěstí už byste ani nemohli mít. Do budoucnosti se dívejte s radostí a s důvěrou. Čeká vás hezké překvapení.

SIEN / VLIV (námluvy)

 
33. Okleštění
Potřebujete se zastavit a pečlivě popřemýšlet. V tuto chvíli můžete ztrátou získat a vítězstvím ztratit. Jestliže se plán přizpůsobuje vaší touze, konečné výsledky by se mohly obrátit proti vám.

TUN / ÚSTUP

 
34. Opatrnost
Ve středu zájmu jsou lidé a peníze. Rozhodnete-li se nyní špatně, vynoří se nevýslovné potíže. Držte se střední cesty mezi ctižádostí a obezřetností. V tomto období se doporučuje nejvyšší opatrnost.

TA-ČUANG / SÍLA VELIKÉHO

 
35. Pokrok
Je to namáhavý boj. Setkání s osobou, která vám kdysi nebyla cizí, vyvolá změny. Zvýšeným úsilím lze nakonec dosáhnout úspěchu. Investujte nyní a později získáte bohatou náhradu.

ŤIN / POKROK

 
36. Odhalení
Chybí důležité informace. Je na vás činěn nátlak, abyste se rozhodl. Pevně odolávejte, dokud nebudete znát všechna fakta. Závěrečné odhalení přinese nesmírnou úlevu.

MING-I / ZATEMNĚNÍ SVĚTLA

 
37. Vztah
Mírněte svou touhu po dobrodružství. Napětí a pocit naplnění hledejte někde jinde. Někdo, kdo se vám zdá obyčejný, má svou další stránku, kterou byste měl prozkoumat.

ŤIA-ŽEN / RODINA (klan)

 
38. Čekání
Zdá se, že všude kolem vás jsou potíže, problémy a odpor. Není vhodné jednat, protože někdo zablokuje jakýkoli pokus, který možná uděláte. Počkejte chvilku, dokud se cesta neuvolní.

KCHUEI / OPOZICE

 
39. Odklady
Nehýbejte se! Nablízku čeká romantické dobrodružství spojené s osobou opačného pohlaví. Očekávejte zastrašování a výhrůžky, než se ve vašem životě znovu nastolí mír a pořádek.

ČCHIEN / PŘEKÁŽKA

 
40. Osvobození
Je to znamení ústupu a vzestupu. Minulé špatné vlivy ustupují. V budoucnosti nastane vzestup pozitivnějších trendů. Znamená to oběti a možná, že by to také mohlo znamenat ztrátu starého přítele.

SIE / VYSVOBOZENÍ

 
41. Zmenšení
Ačkoli to zní cynicky, dobrou investicí je nesobeckost. V budoucnosti vám přinese dividendy. Toto znamení ukazuje ztrátu a zisk. Naučte se vzdávat se s elegancí.

SUN / ZMENŠENÍ

 
42. Sklizeň
Všechna pozitivní rozhodnutí týkající se milostných vztahů, práce nebo cestovních plánů dopadnou dobře. Buďte odvážní a využijte dobrých vlivů co nejlépe. Atmosféra hojnosti. Ať uděláte cokoli, setká se to se souhlasem.

I / ZVĚTŠENÍ

 
43. Odhodlání
Je to čas k náhlému kroku a čas změn. Změny pro vás budou prospěšné za předpokladu, že nebudete umíněný. Pokora a pilná práce vám téměř určitě přinese to, co chcete.

KUAJ / NÁHLÁ ZMĚNA (rozhodnutí)

 
44. Odolávání
Doba není příznivá. Jakýkoli plán by mohl být riskantní. Nebuďte sobecký. Nevypadá to na to, že by se vám vaše přání mohla splnit v tomto období. Zdá se, že se současné touhy nenaplní. Neočekávaná příhoda by mohla přinést zklamání.

KOU / SETKÁNÍ

 
45. Předvídavost
Ať jste kdekoliv, dějí se jenom dobré věci: získáváte větší plat, lepší práci, nové přátelství. Předvídavost pomáhá, ale doporučuje se hledat radu u starších a moudřejších lidí.

CUEJ / SHROMAŽĎOVÁNÍ (nahromadění)

 
46. Bez omezení
Ambice jsou velké, ale připravte se na to, že se spokojíte s něčím trochu menším. Nabízejí se velké možnosti. Nepromarněte životní šanci tím, že byste se rozptylovali podružnými detaily. Radujte se z toho, co máte.

ŠENG / PRONIKÁNÍ NAHORU

 
47. Muka
Zdá se, že se nikdy nic nezlepší. Budete možná muset překonávat obtíže a problémy. Ale všechno pracuje pro vás. V posledním okamžiku přijde pomoc z neočekávaného zdroje.

KCHUN / UTLAČOVÁNÍ (vyčerpání)

 
48. Prosperita
Minulost je za vámi! Budoucnost ještě nenastala. Plně se soustřeďte na současnost. Přestaňte se zbytečně trápit a použijte svou sílu laskavosti na pomoc ostatním. Finanční odměna bude značná.

ŤING / STUDNA

 
49. Zpoždění
Nesmírně důležitá je zdrženlivost, skromnost a obezřelost. Jedno slovo na nesprávném místě a záležitosti by se mohly drasticky zvrtnout. V tomto období si nemůžete dovolit mít nepřítele, proto urovnejte spor.

KE / PŘEVRAT (změna)

 
50. Dilema
Užití nepředpojatých metod přinese úspěch v čemkoli, co chcete dělat. Vaše smělé plány povzbudí důležitá osoba. Trochu extravagance vám dodá na přitažlivosti.

TING / KOTLÍK

 
51. Povzbuzení
Stane se něco velmi neobvyklého. Výsledek neovlivníte, ale bude ve váš prospěch. Dobře se podívejte na své přátele, protože mezi nimi najdete protivníka, který proti vám intrikuje.

ČEN / PODNĚCUJÍCÍ (otřes, hrom)

 
52. Vytrvání
Od úspěchu vás dělí neznámý faktor. Nenavodil jste ho vy. Postupujte trpělivě, nenechte se svádět lichotkami. Jděte dva kroky dopředu a jeden krok vzad.

KEN / ZACHOVÁNÍ KLIDU, HORA

 
53. Expanze
Je zapotřebí trochu smíchu a lehkovážnosti. Triviální situaci považujete za příliš vážnou. Trochu lehkomyslné zábavy vám pomůže vidět základní problémy ve správné perspektivě.

ŤIEN / ROZHOVOR

 
54. Varování
Jste na okraji výbuchu. Je nezbytně nutné se dlouze a objektivně podívat na blízký vztah. Mějte se na pozoru před člověkem, který působí potíže. To, co by mohlo být dobré, nevyjde.

KUEJ-MEJ / VDÁVAJÍCÍ SE DÍVKA

 
55. Dovršení
Doporučuje se okamžitě jednat. Jakoukoli snahu bude korunovat úspěch. V tvůrčích, finančních a společenských činnostech lze očekávat dobré výsledky.
Varování: Můžete-li, odložte cestování.

FENG / HOJNOST (plnost)

 
56. Rozhodnutí
Nejlepší úsudek je váš vlastní. Musíte se rozhodnout sám. Ignorujte dobře míněné rady a jakékoli pokušení. Emocionální přístup bude znamenat smůlu.

LÜ / POUTNÍK

 
57. Přestávka
Chcete-li se vyhnout zmatku a nervozitě, buďte nyní nesmírně opatrný. Nejnaléhavější záležitosti by za vás měl vyřídit váš přítel, ale všechny ostatní věci odložte, dokud se bouřlivé vlivy nezklidní.

SUN / MÍRNÝ (pronikající, vítr)

 
58. Očekávání
Věci vypadají slibně, i když stále ještě budete muset překonávat překážky. Zapůsobí kouzlo osobnosti za předpokladu, že motivací není lakotnost. Ta by posílila odpor.

TUEJ / RADOSTNÝ, JEZERO

 
59. Zvolnění
Spěchejte pomalu. Vaše činy silně ovlivňují jiné lidi, takže si musíte dát zvláštní pozor na to, abyste nejednali ukvapeně. Je zapotřebí spolupráce ostatních, aby tlak vašich činností byl menší.

CHUAN / ROZPTÝLENÍ (rozpuštění)

 
60. Omezení
Mohly by nastat velké věci, nebudete-li příliš netrpělivý. Obtížný problém se může sám od sebe přes noc vyřešit.
Varování: Všechno by mohla pokazit neuvážená slova.

ŤIE / OHRANIČENÍ

 
61. Síla
Vyhledejte někoho staršího, aby vám pomohl a poradil. Jeho podpory je zapotřebí k tomu, abyste překonal pokušení, které se vám postaví do cesty. Neodchylujte se od pravdy, ani se nesnažte dosáhnout kompromisu.

ČUNG-FU / VNITŘNÍ PRAVDA

 
62. Řešení
Vaše myšlenky jsou vynikající, ale činy byly nesprávně pochopeny. Diskuse nic neujasní. Pokračujte ve svých plánech, ale postupujte s patřičnou opatrností, dokud nebudou fakta jasnější.

SIAO-KUO / PŘEVAHA MALÉHO

 
63. Závěr
Na cestě je zneklidňující zpráva, ale v tomto okamžiku nelze dělat nic, pouze konsolidovat všechny věci, které jsou pro vás důležité. Nejmoudřejší je filosofický postoj.

ČCHI-ŤI / PO ZAVRŠENÍ

 
64. Obnovování
Budoucnost je přes současné potíže příznivá. Toto znamení ukazuje pomalé, ale trvalé zlepšování v každé oblasti vašeho života. Obnovená energie a pohoda vám zlepší náladu.

WEI-ŤI / PŘED ZAVRŠENÍM
Text můžete změnit v administraci
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one