Deníček kočky Mufky

Odpovědi

Nepromarněte toto období štěstí. Usmívá se na vás štěstěna. Lidé vás mají rádi. Zjišťujete, že se umíte zkoncentrovat. Pusťte se do plánů nových činností a nových aktivit.

TCHAI / MÍR

Na obzoru se nyní rýsuje frustrace a zklamání. Odložte jakékoli důležité rozhodnutí, protože toto znamení naznačuje, že se vaše situace brzy změní. Odklad přinese své ovoce. Vyvarujte se hádek.

PCHI / NEČINNOST (stagnace)

Základním heslem vašich současných plánů je důvěra. Je možné, že se vám z nepravděpodobného zdroje dostane pomoci. Mělo by se vám splnit vaše přání.
Varování: práce a zábava nejdou dohromady.

TCHUNG-ŽEN / SPOLEČENSTVÍ LIDÍ

Musíte jednat autoritativně. Jste nyní pověřen vedením; musíte rozhodnout a přitom neuškodit svým blízkým. Jestliže vás někdo požádá o pomoc, štědře ji poskytněte: dostane se vám náhrady.

TA-JOU / VELKÝ MAJETEK

Lidé o vás mají naprosto nesprávnou představu. To působí potíže. K omylu dochází proto, že nejste upřímný. Budete muset lidem ukázat, že nejste tak namyšlený, jak si myslí.

ČCHIEN / SKROMNOST

Základní heslo je optimismus. Máte štěstí a vítězíte, ať už se jedná o milostný vztah nebo peníze. Pryč se šetrností, pusťte se do utrácení.

JÜ / NADŠENÍ

Jestliže si nejste jistý, komu můžete důvěřovat, řádně se rozhlédněte. Dejte si načas! Všechno se vyjasní, jestliže budete moci rozhodnutí odložit. Na obzoru jsou peníze, ale lehce nabyl, lehce pozbyl.

SUEJ / NÁSLEDUJÍCÍ

Jste dostatečně citlivý na to, abyste mohl posoudit jemné podtóny této situace, tak nežádejte rady od přátel nebo příbuzných. Mohli by se velice snadno zmýlit. Je zapotřebí trošičku taktu při komunikaci mezi různými věkovými kategoriemi.

KU / PRÁCE NA TOM, CO SE ZKAZILO (úpadek)

Odehrají se dvě důležité události, které změní pohled na současnou situaci. Otázky, které vyvolají, může zodpovědět pouze ten, kdo vidí věci z jiné úrovně.

LIN / SBLIŽOVÁNÍ

Zodpovědnost za vaše současné dilema spočívá plně na vás, ale přece jen potřebujete pomoc. Zásadní problém vynese na světlo jeden přítel. To vám umožní vidět jednu ze zůčastněných osob v nové podobě.

KUAN / ÚVAHA (pohled)

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
 
Text můžete změnit v administraci