Deníček kočky Mufky

Odpovědi

Ať uděláte cokoli, dopadne to dobře. Větší štěstí už byste ani nemohli mít. Do budoucnosti se dívejte s radostí a s důvěrou. Čeká vás hezké překvapení.

SIEN / VLIV (námluvy)

Ať uděláte cokoli, dopadne to dobře. Větší štěstí už byste ani nemohli mít. Do budoucnosti se dívejte s radostí a s důvěrou. Čeká vás hezké překvapení.

SIEN / VLIV (námluvy)

Potřebujete se zastavit a pečlivě popřemýšlet. V tuto chvíli můžete ztrátou získat a vítězstvím ztratit. Jestliže se plán přizpůsobuje vaší touze, konečné výsledky by se mohly obrátit proti vám.

TUN / ÚSTUP

Ve středu zájmu jsou lidé a peníze. Rozhodnete-li se nyní špatně, vynoří se nevýslovné potíže. Držte se střední cesty mezi ctižádostí a obezřetností. V tomto období se doporučuje nejvyšší opatrnost.

TA-ČUANG / SÍLA VELIKÉHO

Je to namáhavý boj. Setkání s osobou, která vám kdysi nebyla cizí, vyvolá změny. Zvýšeným úsilím lze nakonec dosáhnout úspěchu. Investujte nyní a později získáte bohatou náhradu.

ŤIN / POKROK

Chybí důležité informace. Je na vás činěn nátlak, abyste se rozhodl. Pevně odolávejte, dokud nebudete znát všechna fakta. Závěrečné odhalení přinese nesmírnou úlevu.

MING-I / ZATEMNĚNÍ SVĚTLA

Mírněte svou touhu po dobrodružství. Napětí a pocit naplnění hledejte někde jinde. Někdo, kdo se vám zdá obyčejný, má svou další stránku, kterou byste měl prozkoumat.

ŤIA-ŽEN / RODINA (klan)

Zdá se, že všude kolem vás jsou potíže, problémy a odpor. Není vhodné jednat, protože někdo zablokuje jakýkoli pokus, který možná uděláte. Počkejte chvilku, dokud se cesta neuvolní.

KCHUEI / OPOZICE

Nehýbejte se! Nablízku čeká romantické dobrodružství spojené s osobou opačného pohlaví. Očekávejte zastrašování a výhrůžky, než se ve vašem životě znovu nastolí mír a pořádek.

ČCHIEN / PŘEKÁŽKA

Je to znamení ústupu a vzestupu. Minulé špatné vlivy ustupují. V budoucnosti nastane vzestup pozitivnějších trendů. Znamená to oběti a možná, že by to také mohlo znamenat ztrátu starého přítele.

SIE / VYSVOBOZENÍ

1  
2  
3  
4  
5  
6  
7  
 
Text můžete změnit v administraci