Deníček kočky Mufky

Výklad

Rozkvět

Královna duhy je jako fantastická květina, jež dosáhla vrcholu svého rozkvětu a svých barev. Je velmi sexuální, velmi živá a plná možností. Luská prsty do rytmu hudby lásky, na krku má náhrdelník zvěrokruhu tak, že jí na srdci leží Venuše. Rukávy jejího oděvu ukrývají velké množství semen. Vítr je roznáší do všech stran, aby se zachytila všude, kde to půjde. Nezajímá ji, jestli dopadnou na úrodnou půdu nebo mezi kamení – pouze je z čiré radosti ze života a lásky rozhazuje kolem. Shora na ni, v harmonii s jejím vlastním rozkvětem padají květy, a kolem květu, na kterém sedí, jsou hravě rozvířeny vody emocí.

Právě teď se možná cítíš jako zahrada květin zavlažovaná ze všech stran požehnáním. Přivítej včely, pozvi ptáky napít se z tvého nektaru. Rozšiřuj svou radost kolem, poděl se o ni se všemi.


Tvůj život by se měl dotknout druhých. Tvá blaženost, blahořečenost, tvá extáze by v tobě neměla zůstat ukryta jako semínko. Měla by se rozevřít jako květina a šířit svou vůni kolem pro všechny – nejen pro přátele, ale i pro cizí.

 

KRÁLOVNA DUHY – OVLÁDNUTÍ TĚLA

 

 

 

 Žádné komentáře
 
Text můžete změnit v administraci