logo M.jpg

Síla květin

síla květin.jpg
Lidstvo vždy žilo ve spojení s přírodou a o tomto hlubokém propojení přírody s lidskou duší svědčí i vznik sady vykládacích karet Síla květin. Byl inspirován prací s rostlinnými esencemi, astrologií, alchymií, zahradničením, folklórem i mystickými studiemi, stejně jako sdílením osobních intimních zážitků se zázraky přírody, kterými květiny bezesporu jsou. Delikátní esence v nás probouzejí nečekané emoce, nalézají cestu k uzdravení lidského ducha i těla, pomáhají odhalit nejtemnější zákoutí lidského bytí. Květiny nás učí porozumět moudrosti Země.
Vybraných 32 květin a rostlin společně se svými archetypálními souputníky vytváří soubor Síla květin a zároveň naznačuje, jak hluboce a přirozeně se spirituální světy proplétají. Každá z květinových karet nám prostřednictvím rostlinného mikrokosmu nabízí cestu k postoupení do dalších úrovní lidského vědomí, od nejmenšího zrnka až k velkému Vesmíru.
U každé z karet souboru je uveden český a latinský název, botanický popis, charakteristika rostliny, výklad vibrací a léčivé moci esence, její podstata, archetyp i cesta k řešení. Tyto kategorie definují různé cesty, jak se uvést v soulad s přírodou, proces objevování skrytých možností lidských bytostí, zdroj naší jedinečnosti.
Se svými zářivými barvami, vonnými silicemi a ladnými tvary květiny ztělesňují čistotu, štěstí, nevinnost a individualitu sídlící v každém z nás.  
Text můžete změnit v administraci
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one