Deníček kočky Mufky

Pilný paparazzi

VŠECHNO BYLO JINAK !!!

Pilnému Paparazzimu se doneslo, že o víkendu 25. a 26. října 2008 se koná veliký slet kočkařek a kočkařů z Modrého kocouře v Hluboké nad Vltavou. Neváhal ani vteřinu, popadl své nářadíčko a frčel všechno zdokumentovat.

Nezajímali ho však ani tak moc kočkaři a kočkařky, vydal se za opuštěnými kočičkami. Zjistil, že jsou smutné a že se jim stýská po jejich dvounožcích. Namítal sice, že by to mohli brát sportovně a chvíli si od nich odpočinout, ale stesk byl silnější. A tak se všichni velice rychle domluvili, nasedli na vlak a jeli za svými páníčky a paničkami. Pilnému Paparazzimu se však podařilo odhalit pravý důvod jejich cesty. Nebyl to smutek ani stesk, i když trošku ho tam taky bylo. Hlavním důvodem byly obavy, aby jim tam ti dvounožci moc nezvlčili a aby dlouhé roky snahy o jejich výchovu nepřišly vniveč.

 

 

Cesta probíhala celkem bez problémů až do chvíle, kdy se zjistilo, že na trati někdo ukradl koleje a vlak nemůže jet dál. Tím se ovšem činorodé kočičky nenechaly zaskočit, rozběhly se podívat do okolí a zjistily, že v blízkosti je nový šestihvězdičkový hotel Marriot Cat, ve kterém se právě pořádá zahradní párty. A tak tam vyrazily, aby se povyrazily.

Povyražení to bylo velice příjemné – k jídlu se podávaly různé masové speciality, jako do křupava pečená kuřecí stehýnka, skvělé jitrničky a jelítka, zauzené domácí klobásky, restované myší rolky, čerstvá šunčička, grilované ryby a dokonce i opravdové suši. Kdo měl chuť, mohl si dát v hotelovém baru trochu mňuvína, čičinzáno, popřípadě kořmňalku. Pro dámy bylo k dispozici lahodné šmňaury, airkomňauk a grimňoutka. Zapřísáhlí abstinenti se mohli občerstvit chutnou vodou z místní kontrolované studánky.

Všichni se úžasně bavili a jen litovali, že tu s nimi nemohou být pan profesor Piškotatos, madam Missarina, Lassalita, Bubos a kaktusci, kteří museli být doma a plnit své povinnosti hostitelů velké návštěvy. A tak Pilný Paparazzi pro ně zachytil párty zrovna ve chvíli, kdy Uhlíček a Růženka Malá mňoukali své karaoke, aby se mohli také pokochat tou pohodou.

 

Před svítáním, když bylo všechno snězeno a vypito, byla navázána nová přátelství a vztahy a byla provedena kompletní výměna poznatků z výchovy dvounožců, byli všichni unaveni a vydali se zpět na vlak, který na ně čekal, aby je odvezl zpátky domů. Některým bylo sice cestou špatně, protože se přejedli a přejásali a navíc se jelo pozpátku, ale statečně to vydrželi a poblinkali se až doma.

 

Pro Modrého kocouře zaznamenal Pilný Paparazzi

 

 

Žádné komentáře
 
Text můžete změnit v administraci